kod rabatowy weellness - hemp

Wysyłka w 24 godziny

Ekologiczna wysyłka produktów

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?

0,00 zł 0
do kasy suma: 0,00 zł

Zawartość koszyka

Koszt dostawy:
suma: 0,00 zł
Przejdź do podsumowania
Jaki płyn do prostownicy parowej wybrać? 0
Jaki płyn do prostownicy parowej wybrać?

Lśniąca tafla włosów to marzenie niejednej kobiety. Taki efekt osiągnięty naturalnie jest jednak bardzo rzadki, co niestety może zniechęcić do dalszych starań. Dobra wiadomość jest natomiast taka, że technologia fryzjerstwa rozwija się bardzo szybko i każdego roku pojawiają się nowe, jeszcze skuteczniejsze metody przeznaczone do stylizacji fryzur. Bardzo dużo nowinek technicznych skierowanych jest przede wszystkim do wielbicielek idealnie prostych włosów. Do uzyskania pożądanego efektu wykorzystuje się nie tylko samo urządzenie, ale również dodatkowe preparaty, takie jak płyn do prostownicy parowej. Jaki wybrać produkt, aby nie wyrzucić pieniędzy w błoto?

Nowoczesne prostowanie parowe - zasada działania

Metoda prostowania dawno już wyszła poza salony fryzjerskie. Obecnie stylizacja na gorąco jest również obecna w innych miejscach. Wszędzie tam, gdzie konieczne jest uzyskanie idealnej fryzury, można w praktyce zastosować właśnie taką metodę. Co ważne, prostowanie zazwyczaj daje świetne efekty, jednak należy mieć na uwadze również bezpieczeństwo naturalnych włosów. Niestety działanie wysokiej temperatury nie pozostaje obojętne na pasm, które w miarę upływu czasu mogą ulegać coraz większym zniszczeniom. Kluczowe jest zatem podjęcie takich działań, dzięki którym zniszczenia będzie można zminimalizować. Należy przy tym zastanowić się, jaki płyn do prostownicy parowej wybrać. Takie urządzenie działa na zasadzie wykorzystania pary, która usprawnia cały proces prostowania poszczególnych pasm. Dodatkowo wiele mówi się o pozytywnym wpływie pary na zmniejszanie zniszczeń podczas działania wysokiej temperatury.

Płyn do prostownicy parowej - jaki wybrać i czy warto go stosować?

Standardowy proces prostowania nie zakłada wykorzystania żadnych dodatkowych kosmetyków w czasie pracy prostownicy. Powszechną praktyką jest oczywiście zabezpieczanie włosów preparatem chroniącym przed szkodliwym działaniem wysokiej temperatury, jednak robi się to jeszcze przed uruchomieniem urządzenia. Natomiast w przypadku dedykowanych płynów do prostownicy mamy do czynienia ze stosowaniem preparatu podczas procesu prostowania. Jest to możliwe tylko przy wyborze specjalnej prostownicy parowej, posiadającej odpowiedni zbiorniczek na płyn. Budowa urządzenia fryzjerskiego została przemyślana w taki sposób, aby możliwe było doprowadzenie preparatu bezpośrednio pomiędzy płytki grzejne. Zastanawiając się nad tym, jaki płyn do prostownicy parowej wybrać, należy mieć na uwadze to, że wlewa się go bezpośrednio do urządzenia.

Jaki płyn do prostownicy parowej wybrać - podstawowe informacje

Odpowiednio dobrany preparat do włosów może znacznie przyczynić się do poprawy ich stanu, jednak tylko przy zachowaniu pewnych zasad. Rozważając, jaki płyn do prostownicy parowej wybrać, należy przede wszystkim skupić się wyłącznie na produktach dedykowanych do sprzętów prostujących. Niedopuszczalne jest wlewanie do zbiornika prostownicy jakichkolwiek innych olejków czy płynów do włosów, jeśli producent nie zaznaczył, że są one przeznaczone do urządzeń prostujących. Niestosowanie się do takich wytycznych grozi nie tylko spaleniem włosów, ale również całkowitym zniszczeniem urządzenia. Prostownice z pojemnikiem działają poprawnie tylko przy zastosowaniu specjalnego płynu do prostownicy parowej. Jaki wybrać preparat? Podpowiadamy w dalszej części artykułu.

[product id="76,1433,141,384"]

Nowoczesny preparat do prostowania dla najbardziej wymagających

Szukając preparatu do parowej prostownicy, należy skupić się na sprawdzonych propozycjach, takich jak płyn HH Simonsen Keratin Boost. Nie bez powodu jest to jedna z najpopularniejszych propozycji w tej kategorii kosmetyków. Nowoczesna formuła została opracowana w taki sposób, aby najważniejsze składniki aktywowały się pod wpływem ciepła prostownicy. Keratyna jest naturalnym budulcem włosa, zatem korzystanie z niej podczas stylizacji na gorąco pozwala od razu odbudowywać ewentualne ubytki. Regularne stosowanie płynu chroni włosy przed dużymi zniszczeniami.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium