tylkowlosy.pl
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Promocja

Framar pędzle do koloryzacji

Niektórzy wszystkie koloryzacje wykonują  jednym pędzlem. Tylko skoro profesjonaliści cały czas udoskonalają  tworzenie sprzętu fryzjerskiego, żeby ułatwić pracę i umożliwić  precyzyjne nakładanie  mieszanek na włosy, to czy to ma sens? Spośród bogatej oferty pędzli  firmy Framar, która niemal od 40 lat udoskonala rzemiosło  możesz wybrać ten idealny do danej techniki. Wszystkie tak naprawdę  posiadają włosie AccuSoft to idealne połączenie miękkiego i sztywnego włosia, które zapewnia optymalną kontrolę i precyzyjną aplikację. Ale to nie wszystko  w zależności od techniki koloryzacji możesz jeszcze wybrać pędzel ze skośnym włosiem, mały do precyzyjnych  aplikacji, klasyczny,  albo do rozświetleń, z ostrym końcem do precyzyjnego wydzielania sekcji włosów. Nie musisz jednym pędzlem wykonywać wszystkich koloryzacji Firma Framar zadbała o Twój komfort pracy i możesz wybrać pędzel odpowiedni do Twoich potrzeb w danej chwili.

Pędzle Framar do każdej koloryzacji włosów

Dzisiaj farbowanie całych włosów, jutro baleyage, a pojutrze nie wiadomo co przyniesie los. Kiedyś nie było wyjścia wszystko odbywało się za pomocą jednego pędzla, a jeszcze wcześniej w domach za pomocą szczoteczki do zębów. Dziś możesz wybrać spośród całej gamy pędzli i cieszyć się komfortem farbowania niezależnie czy jesteś w salonie  czy w zaciszu domowym. Zapraszam wybierz pędzel z firmy Framar. W sklepie tylkowlosy.pl do nabycia:

Pędzle Big Daddy Brush - włosie AccuSoft - idealne połączenie miękkiego i sztywnego włosia, zapewnia optymalną kontrolę, zwężane włosie pozwala na precyzyjną aplikację, idealny do koloryzacji odrostów, szeroki pędzel skraca czas aplikacji.

Pędzel Classic Color Brush - klasyczny pędzel do większości zastosowań, włosie AccuSoft - idealne połączenie miękkiego i sztywnego włosia, zapewnia optymalną kontrolę i ułatwia precyzyjną aplikację, delikatne i bardzo wytrzymałe włókna, ułatwia wykonanie zabiegu koloryzacji w domu.

Pędzle Detailing Brush Set - pędzle do precyzyjnych aplikacji, włosie AccuSoft - idealne połączenie miękkiego i sztywnego włosia, zapewnia optymalną kontrolę i ułatwia precyzyjną aplikację, delikatne i bardzo wytrzymałe włókna

Pędzel Emperor Color Brush - pędzel  klasyczny do większości zastosowań, włosie AccuSoft - idealne połączenie miękkiego i sztywnego włosia, zapewnia optymalną kontrolę i ułatwia precyzyjną aplikację, delikatne i bardzo wytrzymałe włókna, ergonomiczny kształt pozwala na użycie w pionie i poziomie, specjalne wyżłobienia w uchwycie ułatwiają użytkowanie i zapobiegają poślizgowi.

Pędzle Framar Family Pack - pędzle do precyzyjnych aplikacji, włosie AccuSoft - idealne połączenie miękkiego i sztywnego włosia, zapewnia optymalną kontrolę i ułatwia precyzyjną aplikację.

Pędzel Pint Tail Color Brush - Idealny do zabiegu rozświetlania włosów, włosie AccuSoft - idealne połączenie miękkiego i sztywnego włosia, zapewnia optymalną kontrolę i ułatwia precyzyjną aplikację, delikatne i bardzo wytrzymałe włókna, ostry koniec służy do precyzyjnego wydzielania sekcji włosów, ergonomiczny, antypoślizgowy uchwyt.

Pędzle Power Painter Brush- idealny do koloryzacji typu hair painting, zwężane włosie pozwala na precyzyjną aplikację, skraca czas aplikacji, włosie AccuSoft - idealne połączenie miękkiego i sztywnego włosia, zapewnia optymalną kontrolę.

Pędzle Framar Triple Threat- klasyczne do większości zastosowań, włosie AccuSoft - idealne połączenie miękkiego i sztywnego włosia, zapewnia optymalną kontrolę, delikatne i bardzo wytrzymałe włókna, ułatwiają wykonanie zabiegu koloryzacji w domu.

 

Sklep tylkowlosy.pl gwarantuje bezpieczne zakupy kosmetyków profesjonalnych w konkurencyjnych cenach. Opinie zadowolonych klientów zobowiązują nas do dbania o wysoki standard obsługi.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Infolinia:

Telefon: 515 849 244

Email: kontakt@tylkowlosy.pl

Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium